Üyelik Sözleşmesi

1. www.firsatist.com.tr internet sitesinin (Site) faaliyetlerini yürütenile FIRSATİST NETWORK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ www.firsatist.com.tr internet sitesine kayıt olan internet kullanıcısı (Üye) taraflardır.

2. Üye, Site’ye kayıt olmakla bu sözleşmedeki bütün maddelerini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

3. Fırsatist Networking bu sayfada belirtilen şartların bir kısmını ya da tamamını açıklama yapmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Üye, Site’ye girmeden önce bu şartları okumalıdır. Üye, Site’yi kullanmaya devam ederek şartlardaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

4. Üye, kayıt formuna doldurduğu bilgilerin kendisine ait olduğunu ve doğruluğunu, kaydı kendi isteği ile gerçekleştirdiğini taahhüt eder. Bilgilerin yanlış ve eksik olması halinde her türlü sorumluluk Üye’ye aittir.

5. Üye, Site’de yer alan içeriği Fırsatist Networking’den izin almadan kopyalayamaz veya başka bir yerde kullanamaz.

6. Fırsatist Networking, Site’den ulaşılan bilgilerin doğruluğu, zamanlaması ya da herhangi bir bilgiye Site’den ulaşılabileceğine dair bir teminat vermez. Üye, bu bilgileri kullanarak tüm riski kabul etmektedir. Fırsatist Networking, sitede yer alan bilgilerin virüse ya da diğer dış etkenlere karşı korunaklı olduğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez.

7. Fırsatist Networking, üçüncü bir partiyle paylaşılan bilgilerin güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermemektedir. Banka gibi üçüncü partiler ile paylaşılan kredi kartı ve kişisel bilgiler de bu maddeye dahildir.

8. Site’nin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar veya zarardan Fırsatist Networking sorumlu tutulamaz.

9. Fırsatist Networking, kötü amaçlı kullanımları tespit ettiğinde Üye’nin Site’ye kaydını haber vermeksizin engelleme veya silme hakkına sahiptir.

10. Aykırı davranışlar, interaktif medya ile kötü amaçlar çerçevesinde paylaşılan bilgiler sebebiyle Üye, Fırsatist Networking'in, çalışanlarının ya da diğer partilerin zararlarını ödemekle yükümlüdür.

yükleniyor..