Gizlilik Politikası

Üyelerimizin-Müşterilerimizin sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işleFIRSATİST NETWORK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Sorumlu değildir.
  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda FIRSATİST NETWORK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları‘yeFIRSATİST NETWORK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ aittir.
  • Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi kozmetik vs ürünler ambalajından çıkarıldığında Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0 850 295 1903 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, iletisim@firsatist.com.tr eposta adresinden FIRSATİST NETWORK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ ‘ye danışabilirsiniz.

yükleniyor..